MFC%20Camper%20Car%20Cargo%20Fiat%20Dobl
sM-Model
Найдоступніший,
місткий і багатофункціональний автомобіль

Робіть що завгодно, цей автомобіль завжди буде вашим незамінним помічником.
Кожен день в коротких міських поїздках ви завжди доставите з комфортом до місця призначення п'ятеро людей і зможете перевезти вантаж. Або багато вантажу, якщо складете задній ряд сидінь. І коли ви зберетеся на відпочинок або в далеку подорож, цей багатофункціональний автомобіль надасть для вашої компанії 4 спальних місця, кухню для приготування їжі, максимальний затишок і відчуття безпеки під час подорожі. Але найголовніше, що це дійсно є доступно. Дешевше, ніж середньорозмірний SUV, функціональний як три автомобіля окремо.

sM-Model

варіант 1

clipart2600536.png
clipart2600536.png
pngkit_bed-icon-png_2225588.png

5

2

drop-water-falling-from-a-tap.png

smart Модуль змантований у задній частині авто

від 20 300 евро

sM-Model

варіант 2

pngkit_bed-icon-png_2225588.png

Підйомний дах, спальні місця у верхній частині авто

5

2

clipart2600536.png

від 20 600 евро

sM-Model

варіант 3

pngkit_bed-icon-png_2225588.png

Підйомний дах, smart Модуль, супер легкий стіл, боковий органайзер

5

4

drop-water-falling-from-a-tap.png
clipart2600536.png

від 22 900 евро

Компоненти sM - Model

Шасі

Fiat Doblo Maxi, на вибір з двигунами: Турбодизель 1.3 (90 к.с.) або 1.6 (95 к.с.) або 1.6 (120 к.с.). Вантажопідйомність 750 кг *, широкий задній отвір, зсувні двері по бортах, максимальний багажний простір, 5 пасажирських місць (включаючи водія)

Підйомний дах  обладнаний 2-х спальним ліжком. Тент виконаний з водонепроникної і дихаючої тканини. Дах може нести корисне навантаження за рахунок встановлюваних силових поперечок для кріплення вантажу. При піднятому даху в машині можна стояти в повний зріст. Доступ до спального місця здійснюється зсередини автомобіля, немає ніякої потреби для виходу назовні і додаткових сходів для доступу.

 smart Модуль  - Лекго встановити без спеціального інструменту. Включає в себе широке нижнє ліжко і міні кухню з баком для чистої води, силіконовою розкладною мийкою, портативною газовою плитою, розумним холодильником (робочий діапазон температур від -18 до +10 градусів С) і робочою поверхнею для приготування їжі. З встановленим модулем завжди є місце для ваших великих речей (сумок, валіз і спорядження).

  Супер легкий розкладний Стіл його не помітно, тому що знаходиться у бічному Органайзері.

sM-Modul_kitchen outside-1
sM-Modul_kitchen outside-1

Kitchen for outside

press to zoom
sM-Modul_bed outside
sM-Modul_bed outside

Bed outside

press to zoom
sM-Modul_kitchen outside-1
sM-Modul_kitchen outside-1

Kitchen for outside

press to zoom
1/2

smart Mодуль - функціональний всюди

smart Модуль можна розділити на дві частини і користуватися ними окремо. Встановіть спеціальні ніжки і користуйтеся кухнею зовні автомобіля. Або користуйтеся частинами модуля у будинку, як предметом меблів для зберігання речей і холодильником, який може працювати від мережі 230 вольт.

 

А ліжко використовуйте по прямому призначенню - для відпочинку. За межами машини воно також залишається вашим функціональним елементом smart Модуля.​

Сценарії використання sM - Model

sM-model_Camper_Day_edited.jpg

Відпочинок і подорожі

Денне планування автомобіля:
в задній частині встановлений smart-Модуль (стандартне обладнання) і розміщений багаж. Можлива кількість пасажирів -5, включаючи водія. Дах опущен. На даху може бути встановлений додатковий багажний бокс