Якщо Ви на цій сторінці, значить

ми змогли по-справжньому

зацікавити Вас

Що таке MULTIFUNCTIONAL CAR?

Це українській старт-ап проект. Його створено, щоб зробити стандартні, міські автомобілі ще більш функціональними. До звичайних повсякденних функцій з перевезення пасажирів та вантажів ми хочемо додати ще одну — уможливити тимчасове проживання в компактному автомобілі під час відпочинку або подорожі у ньому. Майбутнім нашим клієнтам ми пропонуємо рішення, які по максимуму допоможуть використовувати простір одного автомобіля і тим самим заощаджувати гроші. Вважаємо, що це повинен бути доступний за ціною і своїми споживчими характеристиками автомобіль. Мі впевнені, що процес трансформації автомобіля під різні завдання може бути простим і швидким, а сам автомобіль більш функціональним.

Зараз ми проводимо іспити та займаємося доводочними роботами, щоб наша концепція безвідмовно працювала в автомобілі на протязі багатьох років. Зовсім скоро ми представимо вартість для серійного виготовляємого автомобіля.

 

Як що Ви з нетерпінням чекаєте серійного випуску нашего багатофункціонального автомобілю та бажаєте першим отримувати від нас новини о його просуванні, технічні подробиці та його вартість, будь ласка, зв’яжіться з нами ;)

 

за телефоном: +38 057 764 1006

або напишіть нам листа: info(at)multi-camper.com 

або зв’яжіться з нами на нашій сторінці в FB